Baza utworów premium

JESTES ARTYSTA

Baza utworów Fabryki Hitów “PREMIUM”

Baza utworów, przede wszystkim aranżacji oraz pełnych piosenek premium jest już dostępna! Teraz nasza baza jest dostępna dla wszystkich nowych klientów bezpłatnie!

Dzięki bezpłatnemu dostępowi do bazy utworów muzycznych, aranżacji i piosenek premium, wszyscy zainteresowani mają szansę poznać niesamowity zasób projektów. Baza ta zawiera bogatą kolekcję aranżacji oraz piosenek w różnych gatunkach muzycznych. Użytkownicy mogą przeszukiwać bazę według stylu muzycznego, płci wokalisty, dzięki czemu mogą znaleźć utwory, które ich interesują.

Baza ta to doskonałe narzędzie dla osób, zarówno dla osób, dla których produkcja muzyczna nie jest obca, jak i amatorów i hobbystów. Dzięki niej można łatwo i szybko poznać strukturę utworu i na jej podstawie stworzyć oryginalną aranżację.

    Czy nasze usługi są dla Ciebie?

    Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej możesz umówić spotkanie z naszym specjalistą – Emilem Toczyskim, producentem muzycznym z wieloletnim doświadczeniem. Poniżej również znajdziesz odnośnik do cennika usług audio – w tym produkcji muzycznej, songwritingu, miksu, masteringu…