PRODUKCJA MUZYKI – Pytania i odpowiedzi

mikrofon w studio muzyczne online miks mastering

Odpowiadamy na najważniejsze pytania zadawane przez naszych Klientów.

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na inne pytania, wejdź na stronę główną działu Pytania i Odpowiedzi

Ile jest możliwych poprawek do utworu?

W standardowym pakiecie oferujemy możliwość dokonania maksymalnie 5 poprawek w utworze – niezależnie, czy jest to aranżacja muzyczna, tekst do piosenki, produkcja muzyki, mix i mastering, songwriting, czy inna usługa. W pakiecie pełnym – w którego skład wchodzą wszystkie etapy od kompozycji po nagranie wokalu w studio, staramy się wprowadzać poprawki bez względu na ich ilość. Mimo wszystko rekomendujemy, aby uwagi do zleceń przekazywać zbiorczo, co zdecydowanie skraca termin odbioru finalnej wersji.

Czy jest możliwy zwrot zaliczki za utwór na zamówienie?

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu staramy się zadowolić każdego Klienta. Mimo to zawsze istnieje ryzyko, iż ostateczna forma utworu może lekko odbiegać od wcześniejszych wyobrażeń artysty. Zaliczka nie jest zwrotna, lecz indywidualnie możemy zaproponować w takim wypadku inną usługę lub zaproponować utwór z naszej gotowej bazy. Co ważne – nigdy nie wyjdziesz z pustymi rękoma, z myślami, że Twój wkład został w jakikolwiek sposób zaprzepaszczony. Utwór muzyczny na zamówienie powstaje na bazie indywidualnych ustaleń, więc w wielu przypadkach będzie odbiegać od standardów, które stosujemy między innymi przy dodawaniu do bazy gotowych utworów na sprzedaż.

Ile kosztuje nagranie w studio?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, koszt nagrań piosenki znajduje się na stronie cennika studia nagraniowego. Skontaktuj się z nami w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Czy jest możliwa zniżka przy zakupie pakietów lub stałej współpracy?

Oczywiście, istnieją możliwości zniżek – oferujemy również pakiety produkcji muzycznej, tworzenia tekstów piosenek i całych piosenek na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio poprzez e-mail studio@fabrykahitow.pl

Jakie posiadamy doświadczenie w produkcji muzyki?

Nasi producenci wykonali dotąd kilkadziesiąt komercyjnych projektów, utwory zrealizowane wraz z teledyskami osiągnęły ponad 100 000 000 wyświetleń na platformie YouTube, Emil Toczyski – CEO Fabryki Hitów posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako kompozytor, producent oraz muzyk. Podsumowując posiadamy niemałe doświadczenie, ale jeśli nie wierzysz – zachęcamy do zobaczenia naszych realizacji.

Jaki jest koszt stworzenia pełnego utworu (podkładu) z tekstem?

Koszt stworzenia pełnego utworu, wraz z tekstem, zależy od wielu czynników, takich jak złożoność produkcji, styl muzyczny, ilość instrumentów, czy specyficzne wymagania Klienta. Cena gotowego aranżu wynieść może od 1000 do 3000 zł. Koszt przygotowania tekstu oraz melodii to ok. 500 – 1500 zł. Natomiast cena pełnych pakietów produkcji muzycznej wraz z nagraniem i poradami specjalistów od marketingu muzycznego oraz realizatorów to ok. 3000 – 5000 zł. Aby uzyskać dokładną wycenę, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz producent muzyczny skontaktuje się z Tobą i przedstawi indywidualną wycenę.

Od czego zależy cena za pełną produkcję muzyczną?

Cena za pełną produkcję muzyczną jest kształtowana przez:

Złożoność i styl muzyczny.
Ilość instrumentów i ścieżek w projekcie.
Specyfikę i wymagania dotyczące tekstu piosenki.
Ewentualne dodatkowe usługi, takie jak mastering czy mixowanie.

Czy istnieje baza gotowych utwór na sprzedaż?

Tak, w Fabryce Hitów posiadamy bazę gotowych utworów w różnych stylach muzycznych dostępnych do zakupu. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o kontakt, a przedstawimy dostępne opcje.

Kto jest w Fabryce Hitów głównym producentem muzycznym?

W Fabryce Hitów głównym producentem muzycznym jest Emil Toczyski, doświadczony specjalista z wieloletnim stażem w branży muzycznej, który współpracował z wieloma znaczącymi artystami. Oczywiście nasz zespół składa się również z innych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość każdego projektu.