Produkcja muzyki, sound design, wideo i więcej…

FABRYKA HITÓW > O NAS >

Kim jesteśmy – czyli kilka słów o nas >

produkcja-muzyki_-studio-muzyczne-warszawa

Fabryka Hitów to zespół producentów muzycznych, kompozytorów oraz songwriterów. Od lat wspomagamy artystów oraz muzyków w tworzeniu gotowych produkcji najwyższych lotów – i to w każdym możliwym gatunku muzycznym. Do tej pory nasze utwory uzyskały blisko 100 000 000 wyświetleń na platformie YouTube oraz kolejne miliony w takich portalach streamingowych, jak m. in. Spotify.

Aranżacje muzyczne i songwriting >

W sercu Warszawy, tam gdzie miasto oddycha nutami, wśród zgiełku ulic i nieskończonych melodii życia, istnieje miejsce, gdzie marzenia muzyczne nabierają kształtu. To tutaj, w Fabryce Hitów, aranżacje muzyczne spotykają się z poezją słowa, tworząc niezapomniane dzieła. Za każdą nutą, za każdym akordem, za każdą linijką tekstu, stoi pasja, talent i niezmierzone doświadczenie. W Fabryce Hitów nie produkujemy jedynie muzyki – oddajemy serce w dźwiękach i słowach. Zrozumienie idei, emocji i pragnień artysty jest dla nas priorytetem. Nasza misja to kreowanie muzycznych opowieści, które poruszają, inspirują i zostają w sercach na zawsze.

Songwriting to dla nas nie tylko pisanie tekstów. To podróż w głąb duszy, poszukiwanie uczuć, marzeń i wspomnień, które można przelać na papier i nadać im muzyczny rytm. Nasze pióro prowadzone jest przez serce, a słowa płyną prosto z duszy.

Aranżacje muzyczne to kolejny krok w naszej muzycznej podróży. To tutaj każda nuta, każdy instrument i każdy dźwięk jest pieczołowicie dobierany, tworząc harmonijną kompozycję, która podkreśla emocje zawarte w tekście.

Fabryka Hitów to więcej niż studio muzyczne. To miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, gdzie artyści stają się częścią rodziny, a ich marzenia stają się naszym celem.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoja muzyka zostanie doceniona, zrozumiana i przekształcona w niezapomniany hit – zapraszamy do Fabryki Hitów. Niech nasza pasja do muzyki będzie Twoim przewodnikiem w świecie aranżacji muzycznych i songwritingu.

Miks mastering online

W epoce cyfrowej, gdzie granice przestrzeni stają się płynne, a technologia pozwala nam osiągnąć doskonałość w każdym zakamarku świata, Fabryka Hitów przenosi magię miksowania i masteringu do wirtualnej rzeczywistości. Nie jest to jedynie techniczny proces, ale artystyczna alchemia, w której każdy dźwięk, każda nuta, jest wnikliwie badana, modelowana, a następnie podnoszona do poziomu doskonałości. W świecie, gdzie dźwięk może być przesyłany z prędkością światła, nasz zespół ekspertów w dziedzinie miksowania i masteringu online dba o to, by twoje dzieło brzmiało tak, jak zawsze o tym marzyłeś.

W Fabryce Hitów wiemy, jak ważne jest to ostatnie szlifowanie, które podkreśla każdy detal, każdą emocję, tworząc muzyczny obraz w pełnym technicolorze. Daj nam swoje dźwiękowe marzenia, a my przekształcimy je w rzeczywistość, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Przygotowujemy od lat dla Was pełne produkcje muzyczne, a ponadto oferujemy:

 • pisanie tekstów na zlecenie,
 • aranżacje disco polo,
 • profesjonalny mastering online,
 • miks utworu,
 • bity hip hop na sprzedaż.

Jeżeli jesteś muzykiem, który poszukuje osoby, która w pełni zaopiekuje się brzmieniem Twoich utworów muzycznych napisz do nas już dziś.


Nagrywanie wokalu – Warszawa >

Fabryka Hitów – studio muzyczne Warszawa oferuje:

Potrzebujesz nagrać swój wokal pod wspólnie przygotowany numer? Żaden problem! Dzięki studio muzyczne Warszawa – Fabryka Hitów będziesz mógł osiągnąć niesamowite efekty i wznieść swój utwór na wyższy level.

 • mix mastering nagranych przez naszych producentów muzycznych utworów,
 • pomoc w publikacji nagrania oraz szeroko rozumiana pomoc wydawnicza.

Reklama YouTube oraz na facebooku i instagramie >

Aby wybić się ze swoją muzyką potrzeba czasu, chęci… i dużego budżetu. Jednak dzięki Fabryce Hitów wszystko to, co do tej pory było dla Ciebie czarną magią stanie się codzienną przyjemnością! My zajmiemy się wszystkim, a Ty będziesz mógł czekać na efekty naszej pracy inwestując swój czas w dalsze tworzenie muzyki.

Fabryka Hitów pomoże Ci w:
 • prowadzeniu kampanii teledysku w social media,
 • rozwijaniu Twojego oficjalnego fanpage na platformie Facebook,
 • zdobyciu kolejnych fanów na Instagramie poprzez reklamę,
 • promocji kanału na youtube.

FABRYKA HITÓW W LICZBACH

> 3000

Wykonanych aranżacji muzycznych przez naszych kompozytorów

> 700

Stworzonych tekstów, zajawek oraz melodii do aranżacji muzycznych

3 Złote Płyty

ZPAV, dzięki wynikom sprzedaży podkładów muzycznych producentów

1 Platynowa Płyty

ZPAV, dzięki wynikom sprzedaży utworów naszych producentów muzycznych

> 40

Teledysków stworzonych do produkcji muzycznych naszych kompozytorów

> 15 lat

Doświadczenia opartych na wieloletniej współpracy z artystami i zespołami

Fabryka Hitów to studio muzyczne znajdujące się w Markach koło Warszawy, blisko serca stolicy.
Oferujemy podkłady rap, podkłady muzyczne, aranżacje, bity na sprzedaż, teksty piosenek, bity hiphop, disco polo, nagrania wokalne, marketing muzyczny, mix mastering online.

Studio muzyczne – odsłuchowe w Markach (okolice Warszawa Białołęka)

Fabryka Hitów to profesjonalne studio muzyczne, oferujące wysokiej jakości usługi produkcji dźwięku i nagrań. Nasze wyposażenie to mikrofony, w tym lampowy CV-12, monitory KRK Rokit z subwooferem KRK i monitory bliskiego pola od firmy JBL. Posiadamy także mikrofon Shure SM7B, zestawy mikrofonów dynamicznych, instrumenty muzyczne, interfejs Antelope Audio Zen Go, kable mikrofonowe i instrumentalne, keyboard KORG KROSS, preampy PreSonus BlueTube DP V2 oraz tysiące wtyczek, w tym paczki Wave i PreSonus. To wszystko pozwala nam tworzyć profesjonalne nagrania muzyczne i spełniać oczekiwania naszych klientów.

Fabryka Hitów to studio muzyczne w Markach k. Warszawy – znajdujemy się blisko samej stolicy Polski.
Oferujemy podkłady rap, podkłady muzyczne, aranżacje, bity na sprzedaż, teksty piosenek, bity hiphop, disco polo, nagrania wokalne, marketing muzyczny, mix mastering online.


NASZ ZESPÓŁ

Awatar Emil Toczyski

Emil Toczyski

ZOBACZ OSIĄGNIĘCIA

NAJEDŹ KURSOREM I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

GŁÓWNE OSIĄGNIĘCIA

>100 000 000 wyświetleń na platformie YouTube stworzonych produkcji

3 Złote Płyty i Platynowa Płyta

Emil jest producentem muzycznym, kompozytorem i autorem tekstów, okazjonalnie DJ’em oraz artystą znanym jako Miastovy. Do tej pory stałem się laureatem kilku Złotych Płyt oraz Płyty Platynowej.

W sercu Polski, gdzie narodziny melodii mieszają się z echem duszy, tam gdzie uczucia przelewają się na nuty, działa twórca o niebywałym talencie. Mowa o Emile, pomysłodawcy projektu Fabryki Hitów. To właśnie on jest odpowiedzialny za dziesiątki melodii, które rozbrzmiewają w sercach słuchaczy i zdobywają miliony wyświetleń na YouTube. Jego pasja, poświęcenie i talent sprawiają, że jest jednym z najbardziej cenionych twórców muzyki w kraju.

Z przytupem wkraczając w świat muzyki, jako producent muzyczny z Polski, Emil zgromadził w swoim dorobku trzy złote płyty oraz jedno prestiżowe wyróżnienie w postaci platynowej płyty.

Jego produkcje, pełne emocji, pasji i niezwykłego warsztatu, zdobyły ponad 100 000 000 wyświetleń na YouTube!

Studio muzyczne w Warszawie stało się miejscem, gdzie powstają prawdziwe dzieła sztuki. Ale Emil nie tylko tworzy muzykę. To również on kto pisze teksty piosenek, które poruszają, inspirują i budzą emocje. Jego aranżacje muzyczne to symfonia uczuć, które niosą się przez powietrze, dotykając serc słuchaczy.

Dla wielu, aranżacje disco polo mogą wydawać się prostą muzyką, ale dla Emila to prawdziwe pole do artystycznego wyrazu. Mieszając tradycyjne brzmienia z nowoczesnymi rytmami, tworzy niezapomniane melodie, które pozostają w pamięci na długo.

Podsumowując, Emil to nie tylko producent muzyczny. To wizjoner, artysta i poeta, który każdego dnia tworzy muzykę, która porusza świat. Jego Fabryka Hitów to prawdziwa kuźnia talentu, która przynosi Polsce niebywałe dźwiękowe perły. Niech więc muzyka Emila będzie hymnem dla wszystkich, którzy wierzą w moc dźwięków i siłę emocji.

Wybrane produkcje


DISCO POLO

B-QLL – Tak, tak żono moja
Lemon Records

B-QLL – Janusz i Grażyna (Wakacyjna miłość)
Lemon Records

SHANTEL – Da Da Daj
Lemon Records

B-QLL – Moje Santa Fe
Lemon Records

B-QLL – Zabawa (Everybody Pomarańcze)
Lemon Records

BajorekD – Szkarłatne Oczy
Disco Polo Lajf

MIASTOVY – Dziewczyna w Mini
DLA WAS MIASTOVY

Daj To Głośniej – Dobrze
DAJ TO GŁOŚNIEJ

NOKAUT – Jak Dynamit
NokautProductions

Milano & BajorekD – To moje miasto
Disco Polo Lajf

NOKAUT & SHANTEL – Plan na Ciebie
NokautProductions

Mejk – Wina jej lejcie
Elwira Mejk

Top Girls – Róże i różowe tulipany
Disco Polo Lajf

Szpilki – Chciałabym więcej
Disco Polo Lajf

SZPILKI – Pokaż na co cię stać
Disco Polo Lajf

BAJOREK – Goń za marzeniami
Disco Polo Lajf

TOP GIRLS – JUŻ NIE LUBIĘ
Disco Polo Lajf

MILANO – To jest nasza noc
Disco Polo Lajf

TOP GIRLS – To nie tak miało być
Disco Polo Lajf

B-QLL “BaL BaL BaL”
B-QLL Official Konto

POP / LATINO

ENDOmusic – Noche De Fiesta (feat. Eddy Aguero)
EndoMusicVEVO

SUNNYLAND – Małe Przyjemności
CAMEY RECORDS

SUNNYLAND – Prawilny Deal
CAMEY RECORDS

SUNNYLAND – Miło Cię Widzieć (Me Alegro De Verte)
SUNNYLAND the band

Aleksandra Jablonka – Zasady
AleksandraJVEVO

SUNNYLAND – Se Feliz (Bądź Szczęśliwy)
CAMEY RECORDS

SUNNYLAND – La Rubia (Blondynka)
SUNNYLAND the band

Aleksandra Jabłonka “Tyle chwil”
Aleksandra Jabłonka

SNAWK – Magnum Opus (Moje Dzieło)
SNAWK OFFICIAL

Snawk – Miasto pełne wrażeń (Official Audio)
KayaxTV

SNAWK ft Texture Like Sun – Take It All
SNAWK OFFICIAL

SNAWK – Sticky Situation (Taka Sytuacja) ft Kafeeno
SNAWK OFFICIAL

MIASTOVY – JEJ WZROK (ANIMACJA)
DLA WAS MIASTOVY

Miastovy – Zabujałem się w Tobie (Official Video)
DLA WAS MIASTOVY

HOUSE

SOUGES Feat. MONTY WELLS – Holding On
CAMEY RECORDS

SNAWK & Dan Price – Eternity (Original Mix)
Dan Price

KACPER PLUTA – Na Balet (Lyric Video)
Lemon Records

INNE GATUNKI

Running Rabbit Music – Official Ad (polskie napisy)
Running Rabbit Music Studio

ROCK

THE STARS COUNT US – FLY
НФК #Крумкачы

HIP HOP

Snawk – Kochaj (short version) HIPHOP
SNAWK OFFICIAL

ENI – Słodka Dorotka
SAYHi Music

Podczas swojej muzycznej eskapady dane mi było współpracować z takimi artystami, jak:
DAJ TO GŁOŚNIEJ, B-QLL, TOP GIRLS, MEJK SZPILKI, NOKAUT, SHANTEL, MILANO, BAJOREK, KACPER PLUTA, PAPRODZIAD, SUNNY LAND, ALEXANDRA, SOUGES i innymi…

Gatunki muzyczne producenta:

DISCO POLO
100%
POP
90%
HIP-HOP
80%
MUZYKA AKUSTYCZNA
70%