Muzyka do radia, telewizji, gier i reklam

FABRYKA HITÓW > USŁUGI > MUZYKA DO RADIA, TV, GIER, REKLAM

soundtrack muzyka
muzyka do filmów

Podkłady muzyczne do gier

Muzyka komercyjna idealna do reklam, gier, telewizji czy radia. Nadaje się świetnie do spotów reklamowych, jako intro dla DJ czy też jako legalna muzyka do filmów np. na YouTube. Zajrzyj do naszej bogatej oferty, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

muzyka do gier

Muzyka do radia internetowego, gier, reklam, telewizji, filmów, na YouTube w pełni bezpieczna pod względem praw autorskich i delikatna dla ucha. Podkłady muzyczne nadają się do różnych utworów kulturowych. Jednym z nich są gry. Podkłady muzyczne do gier dodawane są do wszystkich gier, niezależnie od gatunku. Świetnie sprawdzają się w strzelankach, wyścigach czy w platformówkach. Podkłady muzyczne na zamówienie, mogą tworzyć idealne dźwięki, które będą napędzać graczy do wykonywania konkretnych zadań.

Podkłady muzyczne do filmów

Od lat tworzymy podkłady muzyczne na zamówienie. Obecnie przydaje się ona w różnych celach. Zmniejszył się popyt na muzykę komercyjną do reklam, ale znacząca wzrósł na poziomie filmów. Wiele internetowych twórców potrzebuje muzyki, aby zwiększyć jakość swoich filmów i dodać im więcej ciekawego contentu.

Legalna muzyka do filmów pozwala z czystym sumieniem dodawać dźwięki do produkcji bez bania się o prawa autorskie. Muzyka do filmów na YouTube świetnie sprawdza się przy intrach bądź jako tło całej produkcji. Podkłady muzyczne do filmów są wykorzystywane głównie na kanałach, w których filmy opierają się na pokazywaniu jakiejś treści bądź na monologu twórcy. Muzyka do filmów na YouTube nie może przeszkadzać w oglądaniu, a jedynie ma być ciekawym dodatkiem. Podkład muzyczny do filmu bez praw autorskich pozwala zarabiać na udostępnionej treści w internecie, bez obawiania się o ściągnięcie filmu czy dostanie pozwu.

A jeśli potrzebujesz reklamy youtube odwiedź naszą stronę marketingową.

Spoty reklamowe, jingle, zajawki, muzyka do radia

jingle radiowe, muzyka do radia

Podkłady muzyczne nadają się do różnych elementów. Świetnie sprawdzają się pod głos lektora bądź używane jako jingle czy zajawki. Spoty reklamowe z muzyką bez praw autorskich idealnie pasują do krótkich reklam w radiach czy też w telewizji. Dodatkowo specjalna postprodukcja dźwięku zapewnia oryginalne brzmienie, nawet dobrze już znanego podkładu muzycznego.


Sprawdź również: