Producent muzyczny – jak go znaleźć? Wskazówki i porady.

producent muzyczny disco polo

Potrzebujesz aranżacji disco polo na sprzedaż? Jesteś muzykiem, ale brakuje Ci pomysłów? Posiadasz główne partie, ale chciałbyś swój utwór przearanżować, by mógł być grany w największych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych? Poniżej przedstawię kilka wskazówek, które mogą być dla Ciebie przydatne.

Po pierwsze: znajdź producenta muzycznego

Jeśli nie posiadasz umiejętności miksu muzycznego, masteringu albo nie specjalizujesz się w nich, możesz skorzystać z usług producenta muzycznego. 

Producent muzyczny disco polo, ale też tworzący każdy inny gatunek muzyczny, wspomaga artystę lub zespół na etapie kompozycji, budowy formy, często również nagrań wokalnych oraz instrumentalnych, jest też odpowiedzialny za pre oraz postmastering. Producent muzyczny odpowie na wszelkie pytanie artysty związane z wypuszczonym nagraniem.

Po drugie: daj sobie pomóc

Producent muzyczny razem z Tobą będzie dążył do tego, by stworzyć dobrą produkcję, ale każdy ma również własny gust muzyczny. Toteż warto początkowo zapoznać się z portfolio specjalisty, którego usługami jesteśmy zainteresowani. Jeśli gust oraz stylistyka producenta muzycznego nam odpowiadają możemy z nim rozpocząć współpracę.

“A co jeśli efekt końcowy będzie daleki od moich oczekiwań?” – zapytasz…

Spieszę z odpowiedzią – zawsze możesz  domagać się poprawek od swojego producenta muzycznego, jeżeli to on był odpowiedzialny za warstwę muzyczną lub/i słowną. Jeśli stwierdzisz, że forma ostateczna odbiega od początkowych ustaleń – napisz, a napewno dojdziesz do konsensusu ze specjalistą 🙂

W czym pomoże Ci Fabryka Hitów?

Jeśli chciałbyś skorzystać z usług profesjonalnego producenta muzycznego napisz do nas. Postaramy się pomóc Ci w napisaniu Twojej autorskiej piosenki. Oferujemy przygotowanie warstwy instrumentalnej: 

 • aranże disco polo, 
 • bity hiphop, trap
 • aranże pop.

Napisz do mnie i zapytaj o cenę produkcji Twojej piosenki.


  4 Replies to “Producent muzyczny – jak go znaleźć? Wskazówki i porady.”

  1. Pawel Jerominek says:

   Cześć
   Chciałbym zrobić piosenke a tekst już mam.

   Potrzebowałbym Producenta bo nie za bardzo sie znam na tym 😅

   Pozdrawiam

  Comments are closed.